Furby
zabawki furby rozmawiające ze sobą
Dodał: Ray Bouknight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sprawdź, jakie rzeczy potrafi popularna zabawka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice maja opory by się zgodzić? Wizja sprzątania kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu masz ochotę zrobić przyjemność komuś kogo darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji świetnie sprawdzi się Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.
furby
Dodał: Richard Elzey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wymarzone akcesoria dla najmłodszych pociech

Marzysz o psie, ale mama z tatą są pełni obaw czy się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej kuwety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu pragniesz zrobić przyjemność komuś kogo darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bezproblemowo sprawdzi się Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, ale wielka Osobowość.
furby
Dodał: Ed and Eddie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Powrót do Furby’ego

W dwudziestym pierwszym wieku warto zapewnić dzieciom wszystko co dla nich najlepsze i mocno postarać się o najlepsze zabawki, takie jak choćby Furby. Któż nie zna chociażby z lat dziecięcych Furby’ego, jednej z pierwszych w Polsce i na świecie interaktywnych zabawek? Furby, magiczne zwierzątko będące w stanie z pociechą konwersować i grać, pozytywnie wpływa na kreatywność i uczy myślenia w odmienny sposób. To właśnie od Furby’ego zaczyna się trening wyobraźni tysięcy dzieci, w szczególności zaś tych, które pragną mieć również żywe zwierzę domowe. Zabawki trzeba zdecydowanie dobierać z rozwagą i dbać, aby nie tylko przynosiły radość, ale także rozwijały opiekuńczość. Furby bowiem wymaga nie tylko uwagi dziecka poprzez zabawę i rozmowę, ale też poprzez karmienie. „Przez zabawę do nauki” okazuje się być czymś więcej niż jedynie archaicznym przysłowiem.
furby
Dodał: Richard Elzey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zabawki interaktywne – przedmioty, wyzwalające wyobraźnię

Zabawki są nieodłącznym przyjacielem wszystkich dzieci. Nie ma osoby w każdej części świata, która w trakcie dzieciństwa nie posiadałabytowarzysza zabaw w kształcie pluszaka albo lalki. Ludzie dorośli mają trochę różniące się wizje w związku z zabawkami – zabawki z przed wielu lat nie produkowane były jako zmechanizowane i kolorowe jak te dzisiejsze.
furby na stole
Dodał: Clive Darra
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Znakomita oferta zabawek dla maluszków

Furby jako maskotka to pupilek najmłodszych. Dzieci ochoczo zajmują się tym cudownym zwierzątkiem, gdyż sprawia ono wrażenie prawdziwego. Maskotka ta ma niesamowite cechy, jakie uczą nasze dziecko odpowiednich zachowań. Odpowiednie interakcje, które przedstawiane są naszemu maluszkowi już od pierwszych lat życia, dają się zapamiętać. Pozwala to na wpajanie najmłodszym odpowiedniego sposobu obchodzenia się z innymi, czy z człowiekiem, czy ze zwierzątkiem.
Zabawka Furby
Dodał: Michael Bentley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Furby – puchaty towarzysz każdego dziecka

Rodzina Furbych jest popularna już od 1998 roku, kiedy to w sprzedaży pojawił się pierwszy reprezentant rodziny Furbych. To oferta przedsiębiorstwa Hasbro – jednego ze globalnych wiodących przedsiębiorstw w segmencie produkcji zabawek. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, to znaczy takich na jakich postępowanie maluchy posiadają bezpośredni wpływ.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.