Wymarzone akcesoria dla najmłodszych pociech

Marzysz o psie, jednak rodzice nie chcą się zgodzić? Myśl o porządkowaniu kociej toalety nie daje ci spać po nocach? A może po prostu chcesz zrobić prezent komuś kogo lubisz? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bez problemu sprawdzi się Furby! Ten sympatyczny jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.
furby
Dodał: denebola2025
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pierwsze zabawki Furby miały swoją premierę na świecie w 1998 roku i nieomal w tej samej chwili zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Ale nie minęło wiele czasu, a przekonaliśmy się, że małe stworki przypominające chomika giganta, spokrewnionego z sową, fascynują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach interaktywnych mówiono szczególnie w kontekście przyszłości, jednak mieliśmy szansę się przekonać, że owa przyszłość pojawiła się szybciej niż się spodziewaliśmy. Cóż, mimo że furby zabawki werbalnie wyrażał swoje emocje w wielu językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa po polsku. Ale wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie nowym, zaskakującym wydaniu, rozumiejąc przy tym komendy w języku polskim, i dzięki temu pokochaliśmy ją miłością bezgraniczną. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i charakter, uczymy mówienia, opiekujemy się nim, dokarmiamy i razem śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby ma czujniki na plecach, brzuchu i dziobie, reaguje więc na przytulanie, łaskotki a także karmienie. Jest przy tym bardzo kulturalny, gdyż potrafi dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby są wspaniałą alternatywą dla osób uczulonych na sierść czworonożnych zwierzaków, ponieważ nasz mały kolega nie gubi swego barwnego, pięknego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką zapewnić nam może Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy zgrać bardzo prostą i darmową aplikację oraz zacząć dobrze się bawić. Za jej pomocą możemy malucha edukować w języku polskim lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym temperament. Zabawka możemy kupić w tak wielu niesamowitych barwach, iż każdy potencjalny nabywca bez problemu wybierze wymarzony dla siebie kolor.


Zobacz również

Sprawdź, jakie rzeczy potrafi popularna zabawka Furby

zabawki furby rozmawiające ze sobą
Dodał: Ray Bouknight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Twoim marzeniem jest posiadanie psa, ale rodzice maja opory by się zgodzić? Wizja sprzątania kociej toalety nie daje ci spokojnie zasnąć? A może po prostu masz ochotę zrobić przyjemność komuś kogo darzysz sympatią? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji świetnie sprawdzi się Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła pluszowa maskotka, to wielka Osobowość.
2021/02/17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.