Furby – puchaty towarzysz każdego dziecka

Rodzina Furbych jest popularna już od 1998 roku, kiedy to w sprzedaży pojawił się pierwszy przedstawiciel tego gatunku. Jest to oferta firmy Hasbro – jednego ze globalnych liderów w dziedzinie dystrybucji zabawek dla dzieci. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, to znaczy takich na jakich postępowanie maluchy mają główny wpływ.

zabawki furby rozmawiające ze sobą
Dodał: Ray Bouknight
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zabawkę tę wykreowano z myślą, aby wpoić dzieciom umiejętność odpowiedzialności za pomocą opieki nad zabawką i kształtowaniem jego sposobu bycia. Furby wspomaga naukę mowy, zwiększa fantazję i inteligencję.

Zapewniamy Ci dostęp ekstra do następnych artykułów, jeżeli wpisy opisane na tej witrynie bardzo Cię wciągnęły. Zatem nie czekaj!

Każdy z osobna Furby bowiem zaraz po nabyciu mówi w swoim języku, funkcją dziecka jest wpojenie mu języka polskiego. Każdy zwierzak zaczyna zachowywać się tak jak jego nabywca – pociecha więc wie, że musi Furbiego w odpowiedni sposób traktować, by zwierzak odpowiedział tym samym.


Jednym z najbardziej popularnych członków rodziny Furby stał się towar ,który nosi nazwę Hasbro - Furby - Irokez Cool Szary - 39834 A3125 Pl. Furby – bo taką nazwę nosi zabawka – ma możliwość wnieść sporo uciechy każdemu dziecku. Jest chętny do rozmowy, nabywania wiedzy, wtulania się i jedzenia.

Jego w równym stopniu skłonnym do zabawy i figli współtowarzyszem jest model Hasbro Furby Party Rockers – Modrakowy Scoffby A3189 A3187. Tak samo rozgadany i komunikatywny – polepszy klimat na każdej imprezie dla maluchów – uwielbia bowiem śmiać się i bujać się w rytm muzyki.

Zabawką płci żeńskiej tej zabawnej grupy jest Furby Party Rockers - Różowy Loveby, zabawka bardzo gadatliwa i rozhulana przy muzyce. Przyniesie zadowolenie na twarzy każdego dziecka.

Jeszcze jeden stworek z tej roztańczonej gromadki to Hasbro - Furby Hot (Czerwony) A0002 A3150 (). Ten czerwony stworek szybo się uczy nowych słów. Kocha się bawić i zajadać się łakociami. Sprawiając pieczę nad tym stworkiem każdy maluch nauczy się dużej odpowiedzialności. O stworka trzeba bowiem troszczyć, żeby także on odwdzięczył się dobrym humorem.
2021/02/14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.