Zabawki interaktywne – przedmioty, wyzwalające wyobraźnię

Zabawki stały się stałym towarzyszem naszych dzieci. Brak osoby w każdej części świata, która w dzieciństwie nie miałabytowarzysza zabaw w formie pluszaka albo laleczki. Osoby starszych pokoleń mają nieco różniące się wyobraźnia odnośnie zabawek – przedmioty z przed wielu lat nie były tak technologicznie nowoczesne oraz kolorowe tak jak produkowane w dzisiejszych czasach.

my little pony
Dodał: Aroa MABdolls
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jednak każdy z nas z sentymentem wspomina swą najlepszą zabawkę, wielu z nas z sentymentem trzyma zabawki na swoim strychu. Każda osoba ma świadomość jak ważne są te rzeczy w życiu każdego dziecka. Z praktycznej perspektywy zabawki są świetnym rozwiązaniem na rozwijanie wyobraźni malucha – przez szukanie nowych zabaw maluch rozwija swą elokwencję i mądrość.

Mając wiec w planie kupno zabawki dla swej pociechy ważne jest by kupić obiekt, umożliwiający to w największej mierze. Szukając weny na zakup odpowiedniego artykułuwarto przyjrzeć się propozycjom firmy Hasbro – przedsiębiorstwa z sporym doświadczeniem powiązanym z branżą zabawek dla dzieci, firma powstała bowiem od 1948 roku.

Bardzo popularne ostatnimi czasy zostały urządzenia interaktywne. Jest to nowoczesny trend, który ma na celu wprowadzenie zabawek mechanicznych, jakie oprócz kreatywności mogą rozwinąć dodatkowe zdolności. Przykładem takiej zabawki są szczególnie lubiane przez dzieci kolczyki dla dzieci sentiell ostatnimi czasy Furby. Furby to zabawna rodzina zwierzaków, które mają możliwość uczyć się, a potem używać języka polskiego. Oprócz języka przyswajają również sposób bycia. Dziecko posiadające Furbiego jest więc odpowiedzialne za to, czy będzie on miłym, albo niedobrym stworzeniem. Jednym z reprezentantów rodziny jest Hasbro Interaktywny Hasbro Interaktywny Furby Cool Mówi Po Polsku Aplikacja 99886 () – niebieski stwór o radosnym spojrzeniu oraz usposobieniu. Jego kolorowy kuzyn to Interaktywny Furby Cool Mówi Po Polsku Aplikacja 99888. Należy wykreować charakter obu zabawek. Dodatkowo można je jeszcze karmić, jest to możliwe dzięki specjalnej aplikacji na smartfony.

Każde dziecko lubiącebajkę „My Little Pony: Przyjaźń to magia” z pewnością polubi zabawkę wykreowaną na kształt bohatera swej ulubionej bajki.

Zainspirował Cię ten post? Zachęcamy Cię tym samym jeszcze dalej (http://www.demostenes.com.pl/jezyki/angielski/) - do naszej następnej witryny. Tam czekają na Ciebie rzetelne newsy.

Jedną z kilku najważniejszych postaci w bajce jest Rainbow Dash, najczęściej chodząca w luźnym stylu ubierania. Pełna nazwa artykułu brzmi My Little Pony Equestria Girls - Rainbow Dash Z Akcesoriami A4121 A3995. Kolejna wersja tej samej kolorowej oraz radosnej postaci z serialu to My Little Pony Mlp - Lalka Equestria Girl (sprawdź tutaj)


Zobacz również

Furby – puchaty towarzysz każdego dziecka

Zabawka Furby
Dodał: Michael Bentley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Grupa Furbych jest lubiana już od 1998 roku, kiedy to na rynku pojawił się pierwotny reprezentant rodziny Furbych. Jest to produkt firmy Hasbro – jednego ze globalnych wiodących przedsiębiorstw w segmencie produkcji zabawek. Furby należy do grupy zabawek interaktywnych, a więc takich na których zachowanie maluchy mają bezpośredni wpływ.
2021/01/19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.