Czapki
czapka z pomponami
Dodał: devinf
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co brać pod uwagę przy wyborze idealnego nakrycia głowy?

Przed zbliżającym się chłodem i zimnem należy postarać się o idealne nakrycie głowy. Nakrycie, które oprócz ochrony zdrowia będzie pasować do stroju i charakteru. W sklepach można kupić: czapki, kominy, opaski na uszy i berety. Te elementy garderoby nie są tylko dobrą ochroną przed chłodem, ale z powodzeniem nadają styl noszonym ciuchom.
Dziecko na stoku
Dodał: Alphanova Bebe
Na podstawie danych z: Alphanova Bebe

Czapeczki zimowe i nie tylko

Nawał towarów w sklepikach stanowi dziś istny raj dla kupujących. Można wybierać z rozlicznej ilości sukienek, spodni, pulowerów, albo czapek to, co będzie dla konkretnej osoby najbardziej odpowiednie.
apaszka
Dodał: otto.pl
Na podstawie danych z: otto.pl

Chusty, czyli ożywiające ubiór eleganckie dodatki

Niezależnie od pory roku, aury, okazji szaliki, apaszki i chusty są często pożądanymi dodatkami uzupełniającymi damski i nie tylko image. Są to przeróżnego rodzaju: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, z bawełny, jedwabiu, kaszmiru czy też z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, kapelusze, czapki, paski i różnego rodzaju biżuteria.
ciepła czapka
Dodał: Yuri Bahmat
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czapki na różne okazje

Dobra strategia w czasie wykonywania zakupów nakryć, dla przykładu takich jak czapki futrzane, wymaga od każdego pewnej elementarnej świadomości na temat trendów. Dobrze przecież wiedzieć w czym wygląda się najdoskonalej, a których nakryć głowy najbezpieczniej unikać. Świadomość taka nie rodzi się jednak sama oraz czasem trzeba jej odrobinę pomóc, jak jednak to czynić?

W co się ubrać na wyjątkową okazję?

Wielki wpływ na to, co jest modne w Polsce, mają tendencje zauważane w krajach zachodnich. Szczególnie mowa tu o Stanach Zjednoczonych. Stamtąd między innymi pochodzi moda na typowe czapki z daszkiem i wiele tego rodzaju dodatków. Na dzień dzisiejszy bardzo często można spotkać w Polsce młodych chłopców z dłuższą grzywką i czapką z daszkiem nałożoną na czubek głowy. Na modę wielki wpływ mają również filmy oraz to, w co ubierają się znani ludzie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.