Sprawdź, jakie rzeczy potrafi popularna zabawka Furby

Twoim marzeniem jest posiadanie psa, jednak mama z tatą są pełni obaw czy się zgodzić? Wizja sprzątania kociej toalety nie daje ci zapaść w spokojny sen? A może po prostu masz ochotę zrobić prezent komuś kogo lubisz? W każdej z wyżej wymienionych sytuacji bez problemu sprawdzi się Furby! Ten ujmujący swą aparycją i zachowaniem jegomość to nie tylko zwykła zabawka, ale wielka Osobowość.

furby
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com/
Po raz pierwszy zabawki Furby pojawiły się na świecie świecie w 1998 roku i prawie natychmiast zrewolucjonizowały rynek branży dziecięcej. Jednak nie minęło wiele czasu, a okazało się, że nieduże stworki wyglądem podobne do chomika giganta, spokrewnionego z sową, fascynują nie tylko dzieci, ale również ich rodziców. Pod koniec ubiegłego stulecia o zabawkach reagujących na dotyk i głos mówiono przede wszystkim w kontekście przyszłości, tymczasem okazało, że owa przyszłość przyszła do nas szybciej niż myśleliśmy.

Zamierzasz zdobyć inne informacje na opisywany wątek? Z pewnością notka z witryny (https://beforya.pl/category/bizuteria-na-swieta-bozego-narodzenia) też je ma, zatem kliknij tu i poznaj je starannie.

Niestety, mimo iż Furby potrafił porozumiewać się w paru językach, włączając „ojczysty” język furbish – nie mówił ani słowa po polsku. Jednak wiosną, 2013 roku zabawka weszła na arenę zabawek w zupełnie odświeżonym, zniewalającym wydaniu, reagując przy tym na komendy w języku polskim, i dzięki temu skradła nasze serca. Zajmując się Furbym kształtujemy jego osobowość i temperament, uczymy mowy, opiekujemy się nim, karmimy i wspólnie śpiewamy, a co więcej tańczymy. Furby (więcej o furby) ma wmontowane czujniki na plecach, brzuchu i dziobie, jest więc łasy na przytulanie, łaskotanie a także karmienie. Posiada przy tym nienaganne maniery, ponieważ umie dziękować i pozdrowić nas na dobranoc. Zabawki Furby stanowią dobre rozwiązanie dla osób uczulonych na futerko zwierząt, ponieważ nasz mały kolega nie gubi swego kolorowego, pięknego futerka.

Jedną z najlepszych opcji jaką posiada Furby jest synchronizacja z urządzeniami Apple oraz z Androidem. Możemy ściągnąć bardzo prostą i nieodpłatną aplikację a następnie postawić na udaną zabawę. Dzięki niej możemy malucha edukować w języku polskim lub karmić jednocześnie kształtując mu przy tym charakter. Zabawka dostępna jest w tak wielu imponujących barwach, iż każdy potencjalny nabywca z przyjemnością wybierze wymarzony dla siebie model - -> kliknij na
2020/11/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.