Ciąża
sesja ciążowa
Dodał: Luis Roberto Lainez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu fotografia ciążowa stała się popularna w Polsce?

Ciąża to dla wszystkich rodziców niezwykle wyjątkowy i radosny czas. Znacznie więcej kobiet chciałoby zatrzymać te niezapomniane momenty, kiedy bobas jest jeszcze w brzuchu matki. Kobiety w ciąży decydują się zatem na fachowe sesje zdjęciowe. Fotografia ciążowa okazuje się współcześnie znacznie chętniej wybierana.
dziecko
Dodał: Fotolia
Na podstawie danych z: Fotolia

Witaj w domu maleństwo !!!

Pierwszy okres po powrocie z maluchem do własnego domu jest niezwykle trudnym czasem, pomimo ogromnej radości którą czujemy z powodu nowego członka rodziny. Dobrze gdyby w tym pierwszym okresie znalazł się ktoś, kto może pomóc młodej matce ponieważ może jej być ciężko w tym początkowym trudnym okresie opieki nad niemowlaczkiem. Nim młoda mama dojdzie do formy po porodzie niezastąpiona może okazać się pomoc najbliższych członków rodziny. W dojściu do siebie mogą okazać się pomocne właściwe ćwiczenia (gdy już lekarz na to zezwoli), odpowiednia ilość odpoczynku czy również karmienie dziecka naturalne, które nie tylko dobrze przysłuży się wpłynie na dziecko, ale również i mamie pomoże w krótszym czasie wrócić do dobrej formy.
ciiąża
Dodał: DAVID MONROY
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Oddziaływanie stanu błogosławionego na chłopaka

Macierzyństwo to niekwestionowanie poważna sprawa. Mamusie i Tatusiowie bardzo poważnie traktują tę sytuację - i bardzo dobrze – poważnie, ale w tej nerwowej sytuacji przyda się odrobina żartu.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.