Oddziaływanie stanu błogosławionego na chłopaka

Powiększenie się rodziny to bezspornie poważna sprawa. Rodzice bardzo poważnie traktują to zdarzenie - bardzo słusznie – poważnie, ale w tej nerwowej sytuacji przyda się troszkę żartu.
Życie faceta może być sielanką. Dobra praca, partnerka której bez wątpienia zazdroszczą mu przyjaciele. Dziewczyna do tego - co tu wiele gadać – wpatruje się w niego jak w obrazek. Cóż, mężczyzno, bez dwóch zdań jesteś w czepku urodzony! W domu ciepło rodzinne, facet czuje się zadowolony. Nawet na piwo chodzi z mniejszym entuzjazmem. Za to częściej wstępuje do teatru, kina, odwiedza galerie sztuki.


Zobacz również

O czym powinna wiedzieć absolutnie każda mama?

Dziecko z pluszakiem
Dodał: Miles Bannan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Młoda mama, szczególnie taka, która zdążyła urodzić do tej pory wyłącznie jedną pociechę tak naprawdę nie posiada większego doświadczenia w temacie noworodków. Jednakowoż na szczęście jest coś takiego jak najzwyczajniej instynkt matczyny. A więc można śmiało powiedzieć, iż akurat posiadanie teoretycznej wiedzy nie jest najważniejsze, chociaż i tak akurat jest ona czymś wielce ważnym. Można powiedzieć, że niemal w każdym przypadku sytuacja jest taka, iż matka, która rozszerza chętnie własną wiedzę odnośnie macierzyństwa i pokrewnych tematów, niejako w automatyczny sposób staje się jeszcze wspanialszą matką.


dziecko
Dodał: Monthly_M
Na podstawie danych z: Fotolia
Nie jest jeszcze tak dobrze żeby zwracał uwagę na kolor poszewki na jaśki (w kurczątka), które właśnie nabyłaś z okazji Świąt Wielkiej Nocy do waszej sypialni (no ale może kiedyś) ...

Pewnego pięknego dnia mówisz mu, że wasza rodzina się powiększy! Rzecz jasna masz szczęście i twój facet się cieszy. Jednak - powiedzmy to otwarcie - widać również oznaki lekkiej paniki. Nie wiadomo czemu zaczyna nagle myśleć nad nadgodzinami, planuje pokoik dla dziecka. Swoją siostrę przepytuje z zagadnień, które dotychczas kwitował pół uśmiechem.

Jeżeli masz ochotę zdobyć dodatkowe materiały na prezentowany wątek, to sprawdź proponowane www, które posiadają również dane na to zagadnienie - kliknij więc tutaj.dziecko
Dodał: Quinn Dombrowski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wyszukuje w internecie frazy „ciąża”, „poród”, „pielęgnacja bobaska”, czyta fora dla przyszłych tatusiów. I uzyskuje informację o istnieniu takich wytworów jak pojemniki na pokarm.

Ten aktualny materiał (http://www.stajniaiskra.pl/art/1050/rekreacja-czy-sport-a-moze-to-i-to.html) jest doprawdy niezwykle interesujący! Kliknij w widoczny link i sprawdź to na własne oczy. Każdy wpis będzie przez nas przeczytany.

Zaczyna analizować opinie na temat metody karmienia niemowlaczka, jak to - mężczyzna - zwraca uwagę na techniczne aspekty takich kwestii jak pieluszki, zasypki, wózeczki, dobiera przewijak, który dopiero co pojawił się w jego zasobie pojęć, że o tak niecodziennych przedmiotach jak pojemniki na pokarm, albo o muszlach laktacyjnych nie wspomnę - pojemniki do mleka dla dziecka. Słowem, interesująca robi się historia przeglądarki twojego faceta. Z biegiem czasu zaczyna dostrzegać kolor poszewek na jaśki w sypialni!

Im bliżej do rozwiązania tym bardziej nasz facet stara się by nam nieba uchylić, jakby z większą ochotą robi zakupy, w mieszkaniu stara się zachowywać nieco ciszej, na toaletce pojawiają się kolczyki, kwiaty czy wisiorki dla kobiet w ciąży.

Jednym słowem wygląda na to, że stan błogosławiony wpływa dobrze nie tylko na przyszłą mamę oseska ale także na jego ojca. Naprawdę, nic nie działa tak wspaniale faceta jak ciąża!
2020/10/15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.