Hodowla
Tibetan mastiff
Dodał: Andrea Arden
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakimi cechami charakteryzują się psy rasy tibetan mastiff?

Niebanalną w hodowli rasą jest zdaniem wielu specjalistów właśnie tibetan mastiff. Te wyjątkowe psy robią wrażenie swym sprytem i niepodrabianą urodą. Nasza hodowla prowadzona przez doświadczonych w tym zakresie specjalistów motywuje potencjalnych właścicieli do wybrania właśnie piesków z tego miejsca. Indyjskie czy nepalskie linie krwi mastiffów przybyły do nas bardzo dawno, a do dnia dzisiejszego rasa ta cieszy się rosnącym wciąż zaciekawieniem.
kot
Dodał: sxc.hu
Na podstawie danych z: sxc.hu

Hodowla kotów w mieszkaniu

Koty są jednymi z najbardziej lubianych zwierząt trzymanych w domu. Odznaczają się dużą dozą niezależności, czym różnią się od psów. Inną różnicą może być to, że koty nie wymagają wyprowadzania na spacer przez ludzi. Dzięki temu chętnie wybierane są przez ludzi, którzy mają mniej czasu z uwagi na pracę i pozostałe obowiązki. W przypadku gdy mieszka się w stosunkowo spokojnej okolicy, możliwe jest wypuszczanie kota na zewnątrz.
Pies mastif tybetański
Dodał: lgrvv
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na jakiego typu rasę psów warto aktualnie stawiać?

Co musimy wiedzieć o rasie psów mastif tybetański zanim zostaniemy właścicielami takiego psa? Przede wszystkim pod uwagę należy brać dobre warunki, jakie są idealne dla takich piesków. Prowadzimy stuprocentowo profesjonalną opiekę, taką jak hodowla mastif tybetański – jako wiodąca rasa. Dzięki znacznemu doświadczeniu możemy zaoferować wiele cennych wskazówek zainteresowanym kupnem takiego psa klientom. Potencjalni klienci liczą na naszą pomoc, a taką właśnie gwarantujemy każdemu.
mastiff z Tybetu
Dodał: Pets Adviser
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Z jakich powodów posiadania pieska to ogromna frajda?

Powiedzieć, że pies to największy przyjaciel człowieka to w sumie jakby napisać, że Wrocław mieści się na obszarze naszego kraju. Wszyscy to bardzo dobrze wiedzą. Jednakże należy to ciągle powtarzać, ponieważ nadal w schroniskach żyje sporo psów, które ze smutkiem w oczach oczekują na nowego pana, takiego człowieka, który je przygarnie
.
Rybki, akwarium
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Gdzie jest Nemo?

Odkąd bajka wytwórni Walta Disney’a pod tym tytułem weszła na ekrany kin, dzieciaki na całym świecie dosłownie zwariowały na punkcie tej kolorowej rybki. W sklepach z akcesoriami dla zwierząt momentalnie jej sprzedaż poszła w górę. Wszystkie brzdące chciały mieć w swoim domu małego Nemo. Ale hobby, jakim jest akwarystyka, jest popularne w naszym kraju od bardzo wielu lat. Jeśli więc nasz maluch pewnego wspaniałego dnia będzie się do nas przymilać i wyzna, że pragnie mieć rybki, wszelkich potrzebnych rzeczy dowiemy się w sklepie akwarystycznym, których jest bardzo dużo na terenie naszej ojczyzny.
ziewający Tibetan mastiff
Dodał: Pets Adviser
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaki pies najlepszy dla dzieci?

Dla wielbicieli psów, tych, którzy po prostu pragną mieć kudłatego przyjaciela, jak i tych, których interesuje hodowla mastif tybetański stanowi właściwy wybór. Ten okazały pies będzie obrońcą gospodarstwa, kompanem zabaw i lojalnym przyjacielem. Egzotyczne cechy rasy z pewnością uczynią właścicieli bardziej atrakcyjnymi. Mastif tybetański to wiekowa, dostojna rasa hodowana od wczesnego średniowiecza przez tybetańskich chłopów i mieszczan w celach obronnych i dekoracyjnych.
Pies rasy mastif tybetański
Dodał: lgrvv
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym się cechuje mastif tybetański

W czasie zakupu nowego zwierzęcia należy zadbać o niezwykle dużą liczbę spraw powiązanych z potrzebami gatunkowymi konkretnych zwierząt, takich jak na przykład mastif tybetański. Każdej osobie zależy, aby jego zwierzę czuło się w mieszkaniu jak najlepiej i psy nie są tu przecież żadnym wyjątkiem. W dwudziestym pierwszym wieku wybór odpowiedniej hodowli psów nie jest zazwyczaj rzeczą banalną, zwłaszcza w przypadku mastifa tybetańskiego. W dużej ilości placówek zajmujących się takiego typu działalnością prosto się pogubić. Z takiej przyczyny najlepszym pomysłem przed udaniem się do hodowli będzie dodatkowe zaznajomienie się z charakterystyką tej konkretnej rasy psa.
Straszyk australijski
Dodał: Raven Fotoamator
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Straszyki australijskie

O własnym zwierzaku w domu myśli większość z nas. Jednak trzymanie kota, psa czy nawet chomika wiązać się będzie ze sporą ilością obowiązków. Są jednak zwierzęta, które nie tylko są mało wymagające w hodowaniu, ale także cechują się dużą oryginalnością. Należą do nich przykładowo straszyki australijskie, dochodzące do piętnastu centymetrów długości owady o bardzo oryginalnym wyglądzie.
piękny wąż w terrarium
Dodał: Iqbal Osman
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybór zwierzęcia do domu

Większość ludzi myśli o hodowaniu własnego zwierzaka, ale nie chcą się na nie zdecydować, ponieważ uważają że nie mają odpowiedniej ilości miejsca. A przecież nawet w małym mieszkaniu można spokojnie jakieś zwierzę hodować, chociaż nie każde będzie się do tego celu nadawać. Wybór zwierzaka do hodowania w mieszkaniu lub domu należy porządnie przemyśleć, aby nie było później kłopotów z jego opieką.
Koty Bengalskie
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Zwierzaki w domach – co dawać swojemu kociakowi, aby był zdrowy?

Ludzie od wieków przygarniali do swoich gospodarstw zwierzaki. Zaczęło się to daleko w przeszłości i ciągnie się to do teraz. Po pierwsze, pewne zwierzęta są trzymane w celach gospodarczych, do ubicia i na mięso. Druga rzecz - nawet ludzie pierwotni zaczynali dostrzegać, że pewne zwierzęta, przede wszystkim wilki, dają się oswoić, a gdy już się to dokona, one odwdzięczają się nie tylko przywiązaniem i lojalnością, lecz także czujnością, a też, przy odpowiednim szkoleniu, wsparciem w szukaniu zwierzyny i łowach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.