Pokój dzienny
Urządzanie salonu

Dekorowanie

Salon, czyli pokój dzienny powinien być miejscem, w jakim każdy mieszkaniec domu albo mieszkania będzie czuł się rzeczywiście bardzo dobrze. W tym celu koniecznie należy zatroszczyć się o jego praktyczne urządzenie. Salon powinien być możliwie jak najbardziej funkcjonalny, dodatkowo niezbędne jest wygospodarowanie miejsca na codzienne rozrywki, oglądanie filmów, czytanie książek czy wizyty przyjaciół.
Fototapety z miastem, przykłady grafik na fototapetę
Dodał: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Jak urządzić pokój dzienny

Salon, czyli pokój dzienny musi być miejscem, w jakim każdy mieszkaniec domu bądź mieszkania będzie czuł się faktycznie dość dobrze. W tym celu przede wszystkim trzeba zatroszczyć się o jego praktyczne urządzenie. Salon musi być możliwie jak najbardziej przestronny, ponadto niezbędne jest wygospodarowanie miejsca na zwyczajne rozrywki, oglądanie telewizji, czytanie książek lub spotkania z przyjaciółmi.
drewniana podłoga w salonie
Dodał: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zakład stolarski wyspecjalizowany w wyrobie parkietów

Przy wykańczania mieszkania należy pomyśleć, jakiego typu podłogę zainstalować. Kiedyś niezwykłą popularnością mogło pochwalić się linoleum, obecnie jest postrzegane jako symbol zgrzebności Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Alternatywnym rozwiązaniem są kafelki. Trzeba w tym miejscu podkreślić, że taka nawierzchnia jest właściwa wyłącznie do niektórych pomieszczeń w mieszkaniu – na przykład do łazienki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.