Pokój dzienny
drewniana podłoga w salonie
Dodał: Graham Hill
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zakład stolarski wyspecjalizowany w wyrobie parkietów

Przy wykańczania mieszkania trzeba zastanowić się, jakiego rodzaju nawierzchnię zamontować. Dawniej sporą popularnością cieszyło się linoleum, obecnie jest widziane jako symbol kiczu oraz siermiężności okresu komuny. Kolejnym wyjściem są kafelki. Warto w tym punkcie zaznaczyć, że taka nawierzchnia jest dobra wyłącznie do niektórych pokojów w domostwie – na przykład do łazienki.
Fototapety z miastem, przykłady grafik na fototapetę
Dodał: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Jak urządzić pokój dzienny

Salon, czyli pokój dzienny musi być miejscem, w jakim każdy mieszkaniec domu albo mieszkania będzie czuł się rzeczywiście nadzwyczaj dobrze. W tym celu koniecznie warto zadbać o jego praktyczne urządzenie. Salon musi być możliwie jak najbardziej funkcjonalny, poza tym niezbędne jest wyznaczenie miejsca na zwyczajne rozrywki, oglądanie filmów, czytanie książek lub spotkania z przyjaciółmi.
Urządzanie salonu

Dekorowanie

Salon, czyli pokój dzienny musi być miejscem, w którym każdy mieszkaniec domu albo mieszkania będzie czuł się faktycznie bardzo dobrze. W tym celu zdecydowanie trzeba zatroszczyć się o jego odpowiednie urządzenie. Salon musi być możliwie jak najbardziej przestronny, dodatkowo wskazane jest wygospodarowanie miejsca na codzienne rozrywki, oglądanie telewizji, czytanie książek czy wizyty przyjaciół.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.