Łóżeczko
Dodał: Kolorino

Oczekujesz potomka – zobacz jakie zabawki trzeba przygotować!

Pary spodziewające się dziecka muszą odpowiednio się przygotować na jego przyjęcie. Muszą sobie dać radę z wieloma sprawami, zarówno powiązanymi z reorganizacją mieszkania jak i ze skompletowaniem wyprawki no i naturalnie trzeba pamiętać, żeby w tym natłoku nie uciekła radość z oczekiwania na potomka. By się w tym wszystkim nie pogubić dobrze jest zrobić listę i przez cały okres |ciąży spokojnie i systematycznie odkreślać z niej kolejne punkty.
dziecko
Dodał: Hebe Aguilera
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Niektóre urządzenia można wykorzystywać na szereg różnych sposobów

Małe dziecko powinno posiadać łóżeczko, gdzie będzie mogło spać, a jeśli nie bardzo mamy na nie miejsce, to mamy szansę zakupić rozkładaną sofę, która nierozłożona nie będzie zabierała nazbyt wiele przestrzeni. Kiedy jeździmy, trzeba posiadać odpowiednie łóżeczko, które będzie można bez trudu przewieźć w aucie, a kiedy nasza pociecha pójdzie do szkoły, na pewno musimy jej pokój wyposażyć w biurko, przy którym spokojnie będzie miała możliwość odrabiać lekcje.

Co warto kupić przed narodzinami dziecka?

Na tę chwilę oczekujemy całe nasze życie. Narodziny dziecka to doniosłe zdarzenie. Nareszcie, po długich dziewięciu miesiącach czekania, nasz potomek pojawia się na świecie. I nagle, razem z jego pierwszym płaczem, uświadamiamy sobie, że nasze obecne życie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Staliśmy się odpowiedzialni za swoje dziecko. Czujemy ogromną radość, pomieszaną z paraliżującym strachem.
Mata piankowa – puzzle
Dodał: www.babymama.pl
Na podstawie danych z: www.babymama.pl

Mata edukacyjna i kołyska na dobry początek. Zabawki edukacyjne dla noworodków

Maty edukacyjne to zabawki, które są doskonałe już dla trzymiesięcznego malucha. Pełnią one doskonałą funkcję zabawek edukacyjnych, ponieważ znakomicie pobudzają różne zmysły maluszka zarówno słuchu, dotyku jak i wzroku.
Dodał: www.babymama.pl

Przygotowania na narodziny maluszka

Na ten moment oczekujemy całe nasze życie. Przyjście na świat dziecka to uroczyste zdarzenie. Nareszcie, po przedłużających się dziewięciu miesiącach wyczekiwania, nasz maluszek pojawia się na świecie. I nagle, razem z jego pierwszym krzykiem, uświadamiamy sobie, że nasze obecne bytowanie nigdy nie będzie już takie samo. Jesteśmy odpowiedzialni za swoje dziecko. Odczuwamy ogromną radość, pomieszaną z paraliżującym niepokojem.
Dzieci
Dodał: iStock
Na podstawie danych z: iStock

Przygotowujesz wyprawkę dla niemowlęcia? Sprawdź, jakie ubranka trzeba zakupić

Oczekiwanie, gdy maluch przyjdzie na świat, to okres wielkich przygotowań. Szkrabowi konieczny jest własny pokój, a już na pewno łóżeczko, w którym będzie spędzało większość czasu w pierwszym etapie życia. Poza łóżeczkiem, butelkami, oliwkami, wózkami i kocykami kupić należy też ubranka, z których część weźmiemy już do szpitala. Co musi być w takiej wyprawce, aby w ciągu pierwszych tygodni nie biegać za jeszcze jednymi śpiochami bądź czapeczką?
Dodał: VTech

Oczekujesz dziecka – sprawdź jakie zabawki trzeba przygotować!

Pary spodziewające się dziecka powinny dobrze się przygotować na jego przyjście na świat. Będą musiały sobie poradzić z wieloma sprawami, zarówno związanymi z reorganizacją mieszkania jak i z zakupami no i naturalnie trzeba pamiętać, by w tym gąszczu spraw nie uciekła radość z oczekiwania na potomka. By się w tym wszystkim nie zagubić dobrze jest spisać listę i przez cały czas ciąży powoli i systematycznie odkreślać z niej kolejne pozycje.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.