Okna
salon
Dodał: Grupa Tubądzin
Na podstawie danych z: Grupa Tubądzin

Każdy chce mieszkać w pięknym otoczeniu

Każdy marzy aby zamieszkać w cudownym otoczeniu, ponieważ wówczas nie tylko sam świetniej się tam czuje oraz dużo lepiej odpoczywa, lecz także oraz wiele chętniej sprasza do siebie znajomych. W ostatnich czasach niesamowicie popularne stało się przyozdabianie okien, tak aby oraz od zewnątrz nasz dom przedstawiał się jak najpiękniej. Zawieszamy w oknach różnorakie zawieszki, dzwonki, kładziemy na parapetach piękne kwiaty, a wszystko to po to, żeby dać oknu wspaniały i równocześnie interesujący wygląd.
Salon, tapeta zaprojektowana przez Simone Micheli
Dodał: Simone Micheli
Na podstawie danych z: Dekorian

Artykuł o dekoracji salonu przy użyciu rolet

Interesującą oraz nieinwazyjną metodą dekorowania różnych pomieszczeń w domu oraz w mieszkaniu jest zainstalowanie rolet. Tak zwane okienne rolety to rozwiązanie najlepsze tak do niewielkich przestrzeni oraz do tych większych, bo spełniają szereg istotnych w codziennym funkcjonowaniu funkcji. Nawet niedużych rozmiarów okna mogą się okazać idealne do udekorowania ich za pomocą nowoczesnych rolet okiennych wypróbowanego producenta.
Lampka stojąca
Dodał: teakwood
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

PIĘKNE LAMPY

Dobranie pasujących kinkietów do nowo urządzanego domu, czy też np. do mieszkania z dłuższym stażem jest dziś dość prosty. Mamy bardzo dużo różnego rodzaju ofert chociażby w Internecie, które dają możliwość znalezienia idealnie pasujących kinkietów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.