Manicure
Manekin
Na podstawie danych z: http://pixabay.com

Ubieramy panów

Nie tylko kobiety uwielbiają modnie się ubrać na każdą okazję. Garderoby panów niejednokrotnie są okazalej wyposażone niż pań. Panowie, podobnie jak panie bardzo o siebie dbają. Manicure, cykliczne przycinanie włosów u fryzjera a także w siłowni zwieńczają idealnie dobrane do stylu garderobą. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na które sezony stworzyli już światowi dyktatorzy męskiej garderoby?
Moda męska na karnawał
Dodał: Digel
Na podstawie danych z: Digel

Które trendy w garderobie dla mężczyzn będą widoczne w tym roku?

Nie tylko panie uwielbiają się stroić na każdą okazję. Szafy mężczyzn nieraz są dużo lepiej zaopatrzone niż pań. Panowie, analogicznie jak i kobiety niezmiernie o siebie dbają. Manicure, systematyczne zmiany uczesania u fryzjera i w klubach fitness koronują doskonale dopasowaną do swojego stylu ciuchy. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej mody?
Moda męska na karnawał
Dodał: Digel
Na podstawie danych z: Digel

Które stylizacje w garderobie męskiej będą dominować w roku 2014?

Nie tylko kobiety kochają stylowo się ubrać bez względu na okazję. Kolekcje odzieży panów często są okazalej wyposażone niż ich partnerek. Mężczyźni, analogicznie jak kobiety bardzo o dbają o swój wygląd. Kosmetyka, systematyczne wizyty u fryzjera i w siłowni koronują perfekcyjnie dopasowaną do swojego stylu garderobą. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony stworzyli już światowi dyktatorzy męskiej mody?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.