Zdrowie
Gry i zabawy dzieci
Dodał: Gatanass
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jaka zabawa byłaby najbardziej frapująca dla brzdąca?

Zapewnienie swym dzieciom naprawdę odpowiedniej opieki nie jest proste, o czym z pewnością dobrze wie absolutnie każdy rodzic. Jest to nade wszystko bardzo duża odpowiedzialność, bo to właśnie na naszych barkach spoczywa zadanie troszczenia się o bezpieczeństwo oraz dobre zdrowie takich maluchów. Nie wolno nam jednak zapominać o tym, że niezwykle istotne jest tutaj dodatkowo zapewnienie swoim dzieciom dobrej rozrywki, ponieważ bez tego ich dzieciństwo byłoby po prostu dość nudne.

Jak karmić swoje dziecko, ale trochę taniej?

Karmienie dziecka jest na pewno niesamowicie istotną częścią macierzyństwa, chociaż również tacierzyństwa - w końcu odrobinę większe dzieci już nie potrzebują mleka matki. No wiadomo - karmienie to zwykła czynność, zatem zamieszczanie porad nie ma znaczącego sensu.
Królewskie spanie
Dodał: E3
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wyśniony materac

Wybór ładnego łoża, które pasuje do wymarzonej sypialni to nie koniec. Najważniejszy jest materac. To przede wszystkim on gwarantuje odpoczynek i zdrowy sen. Jak najłatwiej jednak wybrać właściwy?
Koty Bengalskie
Dodał: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Zwierzaki w domach – co dawać swojemu kociakowi, aby był zdrowy?

Ludzie od wieków przygarniali do swoich gospodarstw zwierzaki. Zaczęło się to daleko w przeszłości i ciągnie się to do teraz. Po pierwsze, pewne zwierzęta są trzymane w celach gospodarczych, do ubicia i na mięso. Druga rzecz - nawet ludzie pierwotni zaczynali dostrzegać, że pewne zwierzęta, przede wszystkim wilki, dają się oswoić, a gdy już się to dokona, one odwdzięczają się nie tylko przywiązaniem i lojalnością, lecz także czujnością, a też, przy odpowiednim szkoleniu, wsparciem w szukaniu zwierzyny i łowach.
Apteczka samochodowa
Na podstawie danych z: czarmed.pl

Co zrobić, jeżeli chcielibyśmy być lepiej przygotowani do udzielania pierwszej pomocy?

W polskich szkołach - podstawówkach, gimnazjach, zawodówkach albo liceach w dalszym ciągu zbyt mało miejsca zwykło się poświęcać na nauczanie pierwszej pomocy. Czyli jeśli chcemy, aby dużo większa ilość ludzi w Polsce wiedziała jak ratować życie innych, niewątpliwie musimy wywierać większy nacisk na prawidłową edukację. Akurat co do tego Polacy nie mogą miewać najmniejszych wątpliwości. Jeśli edukacja, czyli wpajanie istotnej wiedzy młodym Polakom, nie będzie cechowała się odpowiednim poziomem, nie powinniśmy nigdy oczekiwać jakichś cudów!
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.