Żarówki
żarówki led
Dodał: US CPSC
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy są obecnie nowatorskie formy oświetlenia?

Powszechnie wiadomo, że każdy z nas lubi przebywać w pomieszczeniach ogromnie dobrze oświetlonych. W ostatnim czasie na skutek europejskich regulacji również obligatoryjnie byliśmy zmuszeni do zmiany naszych zwyczajów oświetleniowych, które jak wiemy w wielu przypadkach nie sprzyjały środowisku. Niemniej jednakże wraz z biegiem czasu sytuacja ta uległa na pewno znacznej poprawie, czego wyrazem są w szeregu przypadków stosowane w naszych mieszkaniach wszelkiego rodzaju żarówki energooszczędne.
Nowe wyciągi kuchenne firmy Miele
Dodał: Miele Sp. z o.o.
Na podstawie danych z: Miele Sp. z o.o.

Doceniajmy wielkie znaczenie oświetlenia ledowego!

XXI wiek jest wspaniały - to znaczy XXI i końcówka XX-wieku. Głównie dlatego, że mamy nareszcie wiele alternatyw. Np. mamy możliwość zajść do sklepu, a w konsekwencji wybrać oświetlenie ledowe.
oświetlenie, diody, światło
Dodał: sxc.hu
Na podstawie danych z: sxc.hu

Ciekawy sklep z lampami

Podczas tworzenia lub remontowania własnego mieszkania czy biura większość klientów ,jak i klientek koncentruje się jedynie na łatwych rzeczach jak przykładowo dobór odpowiedniego mebla, wielokrotnie zapominając o selekcji właściwego oświetlenia do domu, które jest przecież rzeczą nadzwyczaj wręcz ważną. Sprawa ta jest szczególnie znacząca w wypadku dużych powierzchni biurowych.
Ledowe lampki
Dodał: Guilhem Vellut
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego typu światło nadaje się do pracy?

Dobre oświetlenie to bardzo ważny element wyposażenia mieszkania. Wybieramy rewelacyjne oferty żarówek do lamp domowych. Praca na co dzień przy rekomendowanym oświetleniu wpływa na stan naszego wzroku. Jakiego typu żarówki są obecnie polecane przez producentów?
lampki do łazienki
Dodał: APD Market
Na podstawie danych z: http://www.apdmarket.pl

Dlaczego oświetlenie w naszym mieszkaniu jest dla nas sprawą tak samo istotną jak nabycie mebli

Od czasu do czasu, czyli przynajmniej raz na pięć lat, warto odświeżyć pomieszczenia, w których mieszkamy. I nie chodzi tutaj jedynie o odświeżenie koloru ścian czy nabycie nowych firanek. Warto uświadomić sobie, że wraz z rozwojem inżynierii wprowadzane bywają wszelakiego rodzaju udogodnienia, które nie tylko są w stanie zredukować nasze rachunki, ale także uczynić nasze życie mniej skomplikowanym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.