W jaki sposób dobrać odzież dla pana?

W jaki sposób dobrać odzież? Rozważyć kilka czynników: jaka jest pogoda? do czego mają pasować? na jaką okazję? Najlepiej zawsze przed zakupem zrobić wstępną selekcję najbardziej istotnych części garderoby, jakie zamierza się zakupić.
mężczyzna w koszuli
Dodał: Wolfgang Lonien
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wiele w kwestii zakupu kurtki (szczegóły tutaj) zależy tutaj od personalnych wymogów,a także od gustu klienta. Z powodu coraz chłodniejszych temperatur doskonałym pomysłem jest rozważenie nabycia ciepłej odzieży.

Zobacz również

Kilka słów o modzie

Dodał: Obsessive
Panowie czasem mają problemy ze zrozumieniem niewiast. To nie dziwota, bo płeć definiuje bardzo dużo – nasze zachowania, preferencje i umiejętności. Rzecz jasna pozytywne są prawa równości płciowej, ale nie znaczy to, że ignoruje się pojawiające się różnice.


Nie niej ważny temat to skarpetki męskie (zobacz to). Jeżeli na co dzień nie bawimy się w ubraniu cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, powinna być powiązana do kolorystyki spodni.

Jesteśmy zobowiązani zatem pozostawić za sobą niesmaczne pomysły zakładania białych skarpetek do garniturów i czarnych lakierek. Bezwarunkowo zakazane jest też połączenie skarpetek i sandałów. Modny mężczyzna to też odpowiednie dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale też dużo mówią o charakterze mężczyzny.

Zaintrygował Cię tytuł tego artykułu? Koniecznie sprawdź opracowanie (https://www.pralnia-warszawianka.pl/pranie-wykladzin-i-dywanow), tam są zamieszczone jeszcze ciekawsze rzeczy, naprawdę warto to zobaczyć.

Również stylowy skórzany portfel jest swoistą wizytówką. A jego wnętrze to już całkiem inna kwestia.
2021/02/17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.