Kilka słów o modzie

Faceci często mają ambaras ze zrozumieniem niewiast. To nie dziwota, bo płeć zmienia bardzo wiele – nasze zachowania, preferencje i talenty. Oczywiście jak najbardziej słuszne są prawa równości płciowej, ale nie znaczy to, że neguje się występujące różnice.

Umiemy stać długie godziny przed lustrem i decydować się na odpowiedni krój lub wzór. Nie często jednak z tego typu zamiłowaniem zajmujemy się tym, co nosimy pod strojem. Bielizna nie rozpala już w nas takich emocji.

Naprawdę spodobał Ci się ten post? Szalenie nas to raduje. Więc zapraszamy do kolejnych newsów - po prostu wejdź w link do źródła (https://beforya.pl/category/bizuteria-damska-bizuteria-slubna).

A przecież to równie ważny szczegół całego stroju, co sukienka, czy bluzka.

Można powiedzieć, że umiłowania mężczyzn sprawiły, że panie spędzają dużo czasu nad wyborem biustonoszy. Niektóre znane analityczki z feministycznym skrzywieniem zaznaczają, że jest to przejaw patriarchalnej władzy na kobietami. Czy jest tak w rzeczywistości? Możliwe, lecz należy zaznaczyć, iż niewiasty też posiadają mocny wpływ na sylwetkę facetów – mężczyźni regularnie wpadają w kompleksy przez wielkie brzuchy i niewystarczające gabaryty przyrodzeń.

Zobacz również

Bielizna termoaktywna – w sam raz na wycieczkę w góry

snowboard na śniegu
Dodał: Gavin Craigie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Przebywam w górach. Dla mnie pejzaż zielonych trójkątów za domem, okrytych mgłą w rannej godzinie, jest codziennością. Co w ogóle nie oznacza nudy – kiedy dosięgasz wzrokiem gór nie potrzeba ci już odbiornika telewizyjnego, wystarczy odrobina uwagi. I mamy spektakl! Wcześnie rano bywa, iż mgiełka wznosi się niby kurtyna w teatrze. Legendarny jest głos, iż górale umieją intuicją przewidywać aurę.


bielizna
Dodał: Kinga
Na podstawie danych z: Kinga
Na samym początku tę część garderoby zastępowano pasami z tkaniny, którym kobieta przepasała się na wysokości biustu. Poprzez kolejne epoki tkanina ewoluowała, aż przybrała kształt okrutnego pancerza. Gorsety ściskały damę, a także często deformowały jej ciało. Cierpień doznawały także narządy wewnętrzne. Kiedy po wielu wiekach aktywistki zrzuciły z siebie to narządzie tortur, zaczęły powstawać pierwsze.

O ile nie możesz namierzyć w sklepach z odzieżą towarów w dużych rozmiarach, użyj wsparcia cyberprzestrzeni. W internecie jest mnóstwo sklepów WWW z biustonoszami. Wielkie rozmiary odszukasz, jeśli do Google wkleisz sformułowanie „biustonosze usztywniane” (możesz zobaczyć też w tym miejscu: Biustonosze Usztywniane - W tym sezonie trendy są awangardowe stylizacje, które silnie czerpią z dawnych lat. O ile chcesz być trendy, spraw sobie biustonosz typu Push-Up (tutaj więcej).
2020/06/20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.