Jak wybrać wózek dla dziecka

Kupując wózek dla swego malucha rodzice powinni dokładnie się zastanowić, na co się zdecydować. Na przykład mogą kupić najpierw wózek w wersji głębokiej, w nim wozić niemowlaka przez kilka pierwszych miesięcy, a później zakupić lekką, wygodną wersję spacerową. Mogą też nabyć uniwersalny model, do którego można zainstalować głęboką gondolkę, a gdy niemowlak urośnie wygodne siedzisko.

Dodał: Espiro
Do tego drugiego pomysłu skłania się rosnąca grupa rodziców, a wózki takie jak na przykład Wózek Stokke Xplory Brown Głęboko-Spacerowy (zobacz oferty) w coraz większym stopniu do tego się będą przyczyniać. Ten wózek, podobnie jak , wyposażony jest w dużo pomysłów przydających się podczas spacerów z maluchem.

Opracowaliśmy tekst o pokrewnej treści. Znajduje się on na następnej stronie. Kliknij więc w poniższy link i dowiedz się szczegółów z tym połączonych.

Oba rzecz jasna pełnią rolę wózka głębokiego i mają możliwość zamocowania regulowanego, wygodnego siedziska do spacerówki. Poza tym wyposażono je w duże, pojemne torby na zakupy, daszek chroniący przed promieniami słońca i dobrej jakości koła, gwarantujące komfort i wygodną jazdę.


Często wybierany przez licznych rodziców jest również Wózek X-Lander XA Asia Głęboko spacerowy. Ma on przede wszystkim niską cenę, jedną z najniższych w tej klasie wózków, lecz poza tym jest praktyczny, wygodny i dobrze zrobiony. Ma 12-calowe koła z pełnym skrętem, co przydaje się podczas zakupów czy na wąskim chodniku, a poza tym bardzo bezpieczne dla dziecka pięcio punktowe pasy do przypięcia, dzięki którym nie będzie obaw o wypadnięcie dziecka z siedziska. Porządnetkaniny i odpowiednia jakość produkcji sprawiają, że wózek ten może służyć co najmniej paru rodzinom.

Rodzice, którym z jakiegoś powodu przedstawiony wyżej wózek się nie spodoba, mogą zdecydować się na Wózek Tako Laret Imitacja Lnu 04 Głęboko-Spacerowy. Jest to wózek zaprojektowany i wykonany przez Polską firmę, a jedną z najważniejszych jego zalet jest leciutki, składany szkielet, dzięki któremu po całkowitym złożeniu wózek będzie zajmował bardzo mało miejsca. Jest to bardzo ważne jeżeli ktoś jest często w podróży, a miejsca w bagażniku samochodu nie ma zbyt dużo, lecz takie rozwiązanie docenią także mamy, które wnoszą wózek na któreś piętro.


Zobacz również

Jakie wózki spacerowe dla dzieci są najchętniej kupowane?

Jak beziecznie wozić dzieci zimą?
Dodał: X-lander
Na podstawie danych z: X-lander
Zakup wózka dla swojego dziecka to bardzo ważna decyzja dla młodych rodziców. W sprzedaży jest ich kilka typów i zależnie od potrzeb mogą się oni zdecydować na wózek głęboki lub głęboko-spacerowy.
2024/03/13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.