Śmieszne t-shirty są niesamowite!

Istnieje sporo fajnych sposobów na ukazanie wszystkim swojego humoru. Jeśli naturalnie nasz typ humoru jest akceptowalny, zatem nie wyśmiewamy się, no przynajmniej przy nieznajomych z wszelakich świętości mocno istotnych dla zapewne każdego dojrzałego człowieka, absolutnie nie ma najmniejszych przeciwwskazań ku temu, aby starać się ukazać własne poczucie humoru, postrzeganie świata. W szczególności w naszym kraju zauważyć idzie dużo absurdów, zatem ciężko nie śmiać się z takowych. No właśnie: ale w jaki sposób?


A może nałożenie śmiesznej koszulki (zobacz: t-shirty z napisami) sprawi, że tak jakby zamanifestujemy swoje oblicze? Co prawda zabawna koszulka nie jest wielce oryginalna, lecz można śmiało powiedzieć, iż nałożenie na siebie niecodziennej koszulki wcale nie jest złym rozwiązaniem. Szczególnie, że bądź co bądź wzorów tego typu t-shirtów jest od groma. Ciężko nie dostrzec, iż bardzo często właściciele takowych koszulek są tak jakby pozerami, ale z drugiej strony: zapewne się za takich nie uważamy, więc nie patrzmy na to przesadnie, ponieważ mamy sporo bardziej interesujących rzeczy do realizacji.

t-shirt z nadrukiem
Dodał: Alan Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kiedyś nie było ogromnego wyboru, jeśli w grę wchodziły niecodzienne wzorki, znaki i napisy. Fajnie, że ostatnio to się mocno zmieniło. Zatem czymś mocno powszechnym jest chociażby umieszczane na koszulkach świeżych memów. Perfekcyjny przykład błyskawicznego reagowania to choćby dystrybucja t-shirtów związanych hitu Internetu, mianowicie - Hera, koka, hasz, LSD. Zresztą sami również mamy okazję skonstruować własną wrzutę na t-shircie!
Stwórz

Trudno nie natrafić na taki sklep z koszulkami, gdzie nie ma tego typu możliwości. Zapamiętajmy jedno: często owe koszulki są z beznadziejnego materiału, bo są sprowadzane tysiącami z Państwa Środka. Niby teraz niemalże wszystko sprowadza się z dalekiej Azji, ale no akurat w przypadku koszulek z wzorami jest trochę gorzej. Czyli pierzmy odpowiednio koszulki, uważajmy na nie, a zapewne będziemy przez dłuższy okres czasu mieli możliwość pokazywać za ich pośrednictwem własne poczucie humoru. Fajny humor to definitywna podstawa, coś dzięki czemu moglibyśmy wreszcie zapomnieć o wszystkich problemach.
2024/03/09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.