Najlepsza zabawka dla malucha? Naturalnie auta Hot Wheels

Czy istnieje na świecie młody osobnik płci męskiej, który to w swoich skarbach motoryzacyjnych nigdy nie miał choćby jednego resoraka marki Hot Wheels? Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że z trudem nam przyjdzie odnalezienie taką osobę. Te niepokaźnych gabarytów ”cztery kółka”, już od dawna ogarnęły chłopięcy świat. Bajecznie kolorowe, kuszą małych fanów motoryzacji.

Zabawki Hot Wheels
Dodał: Hazwan Norizan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nasi milusińscy kochają rywalizować, toteż z niesamowitą radością zapewniają sobie małą dawkę adrenaliny czego wynikiem są wyścigi samochodowe. Aby napięcie było bardziej ekscytujące, marka która produkuje zabawki Hot Wheels proponuje swoim małym klientom wyjątkowe tory, dzięki którym autka mkną zjawiskowo szybko. Ogromnym powodzeniem cieszą się bardzo oryginalne modele z dinozaurem, kobrą albo ośmiornicą.

Samochodzik Hot Wheels
Dodał: Peter Zoon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Innowacyjnym pomysłem jednak, są tory montowane do ściany, przy czym jest szansa demontażu bez zniszczenia jej.

Jeżeli zaciekawił Cię niniejszy artykuł, to odwiedź www amsterdam praca a tam czekają na Ciebie wiadomości godne zainteresowania. Zobacz je - będziesz niezwykle zadowolony.

Ich wielkim plusem jest kompatybilność więc z łatwością można połączyć je z innymi torami Hot Wheels, a tym samym budować jeszcze bardziej imponujące i ciekawsze konstrukcje. Nadeszły czasy gdzie dowolnie wybrany wielbiciel rajdów może mieć swój prywatny tor wyścigowy i przezwyciężać wszelkie prawa grawitacji. Dzięki swym małym rozmiarom, autka towarzyszą maluchom wszędzie i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, w czasie spaceru, w szkole i w... wodzie . Gdyż dzięki ciepłej i zimnej wodzie pojazdy poddawane są transformacji i zmieniają kolor. Kolory zmieniają się od tonacji ciepłych po zimne. Oczywiście każdy model pasuje do torów. Doskonałą dla nas propozycją okaże się połączenie obu tych funkcji i nabycie toru myjni, gdzie bąbelki umyją i przemalują autko na jeden z proponowanych, ekstrawaganckich kolorów
.

Jednak to nie tylko zabawki dla dzieci . To także wielka atrakcja dla ich nieco starszych kolekcjonerów, tudzież dla osób z zasobniejszym portfelem, gdyż istnieje model wykonany przez pewnego jubilera wart 140.000 dolarów! Każdego roku najznamienitsi projektanci opracowują coraz to nowsze kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest gigantyczny więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały znajdzie adekwatny do swoich potrzeb i oczekiwań.
2024/02/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.