Jaką obudowę wybrać

Na jakość pracy komputera wpływa wiele czynników również wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jedną ze spraw, o jakie trzeba zadbać w trakcie kupienia komputera jest na przykład zatroszczenie się o dobrą obudowę. Podejmowanie dużej ilości mniej lub bardziej znaczących wyborów co do zakupienia perfekcyjnej obudowy zajmuje w dzisiejszych czasach kosztowny czas, jaki wielu jednostkom ucieka niesłychanie szybko.
komputer
Dodał: born1945
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kwestia obudowy jest dla prawidłowego funkcjonowania komputera niezwykle zasadnicza, dlatego lepiej najczęściej jej nie bagatelizować. Istotnie wiele rzecz jasna zależy tu od indywidualnych potrzeb,jak i od nawyków klienta i tego do czego używa on komputer. Ta ostatnia kwestia może być czasami rozstrzygająca jeśli idzie o kupienie obudowy. Odmienna będzie bowiem najlepsza dla internautów, a odmienna dla osób, które używają komputer w swoim biurze. Pewna wiedza w tym zakresie może wysoce uprościć proces decyzyjny i pomóc dowiedzieć się, jakie zalety posiada chociażby obudowa BitFenix Colossus Venom.

Obudowa BitFenix Colossus Venom (BFC-CLS-600-KKLG1-RP) o rodzaju full tower jest w całości kompatybilna z płytami głównymi rodzaju ATX, m-ATX, E-ATX oraz Mini-ITX. Zaopatrzona w 5 wnęk zewnętrznych o wymiarze 5.25 cala, posiada dodatkowo osiem slotów rozszerzeń oraz dwa złącza (złącza meblowe) USB 2.0, dwa złącza USB 3.0 na przednim panelu. Prócz tego urządzenie ma wejście słuchawkowe oraz mikrofonowe, a też Seata i oświetlenie LED. Jest to niezmiernie współczesna obudowa z futurystycznym designem (więcej: obudowy Thermaltake na jaka niewątpliwie spodoba się osobą zainteresowanym najnowszymi technologiami. Obudowa Cooler Master Elite 330U (RC- 330U-KWN1-BK) z kolei to niezawodne oraz nadzwyczaj wydajne rozwiązanie, dla większości podstawowych systemów PC. Posiada ona relatywnie niedrogi zasilacz z Seri Elite, zdolny sprostać wysokiemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Kompletna obudowa (Obudowa 330U (RC-330U-KWN1-BK)Cooler Master Elite) jest zrobiona z wysokiej jakości składników. Jest dedykowana w szczególności tym odbiorcom, którzy cenią sobie wysoką wydajność połączoną z troską o środowisko naturalne. Osiąga wydajność bliską siedemdziesięciu procent w czasie jej zwykłego obciążenia.


Zobacz również

Jak oświetlać przydomowy ogródek

Dom z ogrodem
Dodał: www.flickr.com
Na podstawie danych z: www.flickr.com
W trakcie wyposażania swojego mieszkania duża liczba klientów i klientek koncentruje się jedynie na wnętrzu domu, nieraz trochę zaniedbując ogród. Sprawa oświetlenia w ogrodzie może być nieraz podobnie istotna, co wybór lampy do domu. Oświetlenie ogrodowe spełnia funkcję reprezentacyjną, a także znacznie upraszcza poruszanie się po ogrodzie już po zmierzchu. W którym miejscu jednak kupić takie lampy i które oświetlenie ogrodowe LED powinno się wybrać?

Obudowa Thermaltake LEVEL10 GTS Snow Edition (VO30006N2N) to z kolei produkt cechujący się praktycznym wyglądem, pasujący do nieomal wszelkich pomieszczeń. Jest to Midi Tower marki Thermaltake w pełni kompatybilna z płytami głównymi m-ATX i ATX, charakteryzuje się siedmiomia slotami rozszerzeń, w tym portami USB 2.0 i USB 3.0 wejściem audio i mikrofonowym. Posiada wysokiej kategorii wentylator przedni o średnicy 200mm oraz tylni o średnicy 120 mm.W przypadku potrzeb ilość wentylatorów można zwiększyć. Do montażu samego wyposażenia nie wymaga się wykorzystania żadnych narzędzi, dzięki czemu praca przy nim jest nadzwyczaj łatwa. Bliźniaczym typem obudowy jest obudowa THERMALTAKE PC Level 10 GT Snow Edition (VN10006W2N) w kolorze biało czarnym, która zadowoli tych, którym silnie zależy na niebanalnym designie komputera.
2020/10/09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.