Moda jest dla każdego - jakie możliwości mają w dzisiejszych czasach osoby, którym natura nie poskąpiła kształtów.

Przyglądając się modelkom na wybiegach przeciętna kobieta może dostać bólu głowy. Bardzo wysokie, niesamowicie szczupłe dziewczyny pokazują kolejne kreacje, które zwisają na nich jak na wieszaku. A tak naprawdę rozmiary, jakie one pokazują zakładać może część nastolatek, i znacznie mniej dojrzałych kobiet, bo duża ich część się w nie zwyczajnie nie zmieści.


Jednak kult szczupłej sylwetki cały czas jest wzmacniany, choć na szczęście niektórzy kreatorzy mody zaczęli zauważać, że duża część pań raczej nigdy nie wyglądała, a tym bardziej nie będzie wyglądać jak ich modelki. I na niektórych pokazach pojawiać się zaczęły modelki z naturalnymi, we właściwych miejscach zaokrąglonymi figurami. Również w reklamach kosmetyków oraz odzieży od niedawna występują bardziej naturalne kobiety, zupełnie inne niż szczupłe modelki o idealnych wymiarach. Dodatkowo, całkiem niedawno zaczęto łamać kolejne tabu i na dywanach wybiegów pojawiły się modelki mające rozmiar XXL, co stało się nie lada sensacją w świecie moda.
na sportowo
Dodał: Health Gauge
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Tak jak to jest z większością rzeczy, jak pojawi się zainteresowanie to w którymś momencie ktoś się pojawi, kto na to zareaguje. A że puszystych ludzi jest coraz więcej, i odzież XXL wygodnie zaczyna być sprzedawana w coraz większej liczbie sklepów, to trudno się dziwić, że w końcu ktoś zdecydował się zrobić taki pokaz mody. Oczywiście modelkami, tu nie powinno być żadnych wątpliwości, zostały panie o odpowiednich kształtach. Osoby, którym natura nie poskąpiła ciała cały czas miewają problemy z kupnem ubrań, jakie nie tylko będą na nie odpowiednie, ale dodatkowo będą ładnie wyglądać.


Tego typu pokazy mody uświadamiają i projektantom i sprzedawcom, że osoby bardziej puszyste to coraz bardziej licząca się grupa klientów, też pragnąca ciekawych ubiorów dla siebie. W ostatnich latach w wielu sklepach zaczęły się pojawiać działy z odzieżą w większych rozmiarach, powstają również nowe, w których odzież dla puszystych wygodnie to główny towar. Przez to osoby z nadwagą mogą znaleźć dla siebie coś rzeczywiście ciekawego i modnego.
2014/11/28
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.