Szybkie odkurzanie

Odkurzacze są o tyle problematycznymi urządzeniami, że do ich składowania jest wymagana cenna przestrzeń. Kłopotliwe bywa także przełączanie urządzenia między różnymi kontaktami w dużym mieszkaniu, częste opróżnianie worka i noszenie całego, często kilkukilogramowego urządzenia.


Czyste wnętrze
Dodał: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Poza tym nieskuteczne filtry powietrza często są uciążliwe dla alergików. Dlatego też elementem, o jakim marzy każda gospodyni domowa jest innowacyjny odkurzacz odkurzacze centralne centralny, który eliminuje większą część wymienionych problemów. Jest intuicyjny w obsłudze, rzadko się psuje, nie robi dużo hałasu i nie jest wcale dużo droższy od standardowego urządzenia.

Jak działa?
Cała idea urządzenia opiera się na schowaniu jednostki centralnej odkurzacza w miejscu, w który jego odgłos nie będzie uciążliwy – w piwnicy czy schowku i poprowadzenie kabli w ścianach do wszystkich wnętrz. W ścianach umieszcza się specjalne gniazdka podobne do tych w których jest prąd. W gniazdkach znajduje się schowana rura odkurzacza (odkryj propozycję centralnych odkurzaczy na który po przymocowaniu końcówki uruchamia się samoistnie. Jednostka centralna zbiera wszelkiego rodzaju odpady, z uwagi na rozmiary opróżnia się ją dużo rzadziej niż zwykłe odkurzacze.

Mieszkanie
Dodał: Amanda Halprin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
To proste rozwiązane zyskało rzesze miłośników i jest wykorzystywane w większej części nowoczesnych domów. Moc urządzenia jest dopasowywana każdorazowo zależnie od długości przewodów umieszczonych w ścianie i innych wymagań klienta.

Polecane urządzenia
W większej części domów jednorodzinnych prowadzi się około 20 metrów instalacji w ścianach ścian. Umożliwia to podłączenie jednostki odkurzającej do 5 gniazdek. W takich warunkach doradcy polecają odkurzacze beam - zobacz sc 335. Jest to chętnie wykorzystywana jednostka centralna o wystarczającej mocy ssącej, wydajnych filtrach powietrznych i pojemniku mieszczącym do piętnastu litrów.

Niewysoka cena i dobra jakość sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się sięgnąć właśnie po to konkretne urządzenie. Dla bardziej zaawansowanych instalacji przewidziano inne modele tej jednostki centralnej pozwalającej na wykorzystanie przy bardziej zaawansowanej instalacji, sięgającej nawet 120 metrów i pozwalającej na instalację do 20 kontaktów.
Na podstawie danych z: Doman.com.pl
2019/09/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.