Z jakiego powodu dobrze jest wybrać styl wojskowy?

Wojskowe inspiracje można znaleźć w modzie od wielu lat. Duże liczbie kobiet taka stylizacja przypadła bardzo do gustu. Dlaczego dobrze jest postawić styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, iż styl wojskowy podkreśla indywidualizm jak i temperament. Dodaj do swojej stylizacji dodatki militarne, a Twój outfit natychmiast nabierze wyjątkowego uroku. To idealny strój, by podnieść nieco poziom pewności siebie lub uwydatnić mocny charakter. Wojsko jest kojarzone z twardymi zasadami, lecz styl wojskowy nie musi mieć zupełnie nic wspólnego z zachowawczością. Zupełnie na odwrót, idealnie odróżni Cię w tłumie oraz uwydatni Twój indywidualizm.
odzież militarna
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/
Styl militarny niekoniecznie musi dominować w Twojej kreacji. Nie musisz się cała ubierać w moro. Jedyne co musisz zrobić to dodać do stroju niewielki akcent budzący militarne skojarzenia, a cała stylizacja nabierze charakteru. Możliwości jest wiele. Można nawet dobrać odzież wierzchnią stylizowaną na mundur do lekkiej sukienki. Na temat też tu - zobacz najnowsze inspiracje.

Warto jednak dodać, że, duża liczba osób decyduje się na znacznie mocniejsze akcenty militarne. Jakie elementy garderoby najlepiej dobrać, aby wzbudzić skojarzenia ze strojem żołnierza? Możesz postawić na przykładowo militarną koszulę albo obszerne bojówki. Najbardziej charakterystycznym elementem żołnierskiej kreacji jest jednak materiał moro. Oryginalnie materiał ten oznaczał zwyczajnie odzież roboczo-ochronną jednak dziś moro jest łączone przede wszystkim z typowym, wojskowym strojem.


Zobacz również

Bielizna termoaktywna – w sam raz na wycieczkę w góry

snowboard na śniegu
Dodał: Gavin Craigie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Przebywam w górach. Dla mnie pejzaż zielonych trójkątów za domem, okrytych mgłą w rannej godzinie, jest codziennością. Co w ogóle nie oznacza nudy – kiedy dosięgasz wzrokiem gór nie potrzeba ci już odbiornika telewizyjnego, wystarczy odrobina uwagi. I mamy spektakl! Wcześnie rano bywa, iż mgiełka wznosi się niby kurtyna w teatrze. Legendarny jest głos, iż górale umieją intuicją przewidywać aurę.

Moro występuje w różnych odmianach, z tego powodu da się prosto dopasować wzór tego rodzaju do kreacji. Styl wojskowy nie powinien wiec oznaczać jedynie koloru zielonego. Nierzadko spotykane są również odmiany szarości czy też granatu. W wojskowych kreacjach można znaleźć również kolory khaki albo bardzo jasne odcienie.
2020/11/03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.