Śliczny dzień z małymi dziećmi w ogrodzie

W końcu mamy wreszcie wytęsknione maleństwo. Zaradny tatuś przygotował pokój dla małej dziewczynki. Wstawił kołyskę zrobioną przez miejscowego stolarza. Pierwszy kącik w życiu pełen kolorowych zabawek. Chociaż trzeba powiedzieć, iż tatkę odrobinę poniosło. Głównie przy kupnie misiów. Bo że pluszaki lubić maleńka będzie to oczywiste.
dziecko
Dodał: Billy Metcalf Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na razie jednak misie grzecznie czekają aż właścicielka podrośnie na tyle, aby się nimi zacząć interesować.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie interesujący to sprawdź serwis (https://www.stajniaiskra.pl/obozy/), w którym są tego typu informacje. One z pewnością będą dla Ciebie użyteczne.

Na razie ich miejsca zajmują akcesoria do butelek. Co prawda używane tylko w czasie spacerków po naszym ulubionym szczyrkowskim deptaku albo wówczas gdy mamusia wychodzi do cioci „M”.

Dziś w wiosenny, piękny Wielkanocny Poniedziałek malutka Zosia wystrojona w błękitną sukieneczkę i w buciki dla niemowląt (takie jak tu: botki) śpi spokojnie na kocu a jakżeby inaczej – z wyszywanym ślicznym miśkiem. Po ogrodzie krząta się tata, a to poprzygląda się owocowym krzewom a to pogłaszcze czarnego kociaka. Starszy braciszek w drugim kącie ogródka rysuje „Elfa” pociąg rzecz jasna. Każdy w tej rodzinie ma jakieś pasje. Tata jest namiętnym słuchaczem „Trójki” i lubi książki historyczne. Mamusia lubi literaturę, kocha rysować co całkiem dobrze jej wychodzi (co zrozumiałe kiedy zamieszkuje się w tak pięknej, górskiej wiosce).

Zobacz również

Zadbajmy właściwie o swój parkiet!

Parkiet drewniany
Dodał: Filter Forge
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Perfekcyjne podłogi powinny być porządne pod względem jakościowym, zatem zdecydowanie nie mogą po niedługim czasie się najzwyczajniej rozwalić. A przecież trzeba wiedzieć, że raczej często Polacy na nieszczęście muszą zmagać się z beznadziejnie zrobioną podłogą. Generalnie wszystko się musi zepsuć, lecz jeżeli jesteśmy zapewne zdrowo myślący, powinniśmy postarać się o to by mieć porządną podłogę przez długi czas. Można powiedzieć, iż na szczęście nie jest to aż takie ciężkie do zrealizowania!


W ogrodzie panuje lekkie zniecierpliwienie, wszyscy oczekujemy gości. Sezon grillowy otwarty. Ma przyjść brat bliźniak pana domu ze swą rodziną. Wszystko już gotowe, grill czeka przygotowany. Razem z głównym gościem do ogródka przybędą dwie kilkuletnie dziewczynki – córeczka brata z przyjaciółką, już je widać jak wyskakują z samochodu. Jedna wystrojona w sukieneczkę w groszki i balerinki dziecięce. Druga zaś młoda dama wystroiła się w kolorowy rozpinany sweterek, niebieskie dżinsy, dziecięce botki i torebkę. Akcesoria właśnie takie jak tu: balerinki dla dzieci.

Skoro już wszyscy są na miejscu, mężczyźni zabrali się z ochotą do kucharzenia zaś damy - łącznie z tymi młodszymi - wzięły się za przyrządzanie sałatek, bananowych chipsów i dekorowanie deserów lodowych świeżymi owocami. Dla panów piweczko, lecz nie napisze jakie.
I ja tam byłem mleko i miód piłem ...
2024/02/06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.