Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. To tylko dowód na to, iż ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.


Nie bez przyczyny znane powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest cytowane przez wielu stylistów i ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można zwykle określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej stan majątkowy.
Przy pomocy ubioru ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulka z nadrukiem stały się w dzisiejszych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Dodał: Alan Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Dlatego też pojawił się na nich nadruk - (dobrej jakości nadruk na tkaninie), który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Oczywiście się nie udało, jednak oznaczone śmieszne koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Bezustannie.


Ciekawe T-shirty pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd to prezentacja pewnej idei - pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że czekamy na tramwaj w pochmurny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce widzimy zabawny napis.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Oczywiście nigdzie nie jest napisane, że koszulki z ”przekazem” powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego - dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
2020/10/05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.